Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

„Wprowadzenie do neuro-ortodoncji – jakie są przyczyny wad zgryzu?” – część 1 dr Marcin Dolecki

5 października - 6 października

1990 PLN

Wykładowca

Lek. dent. Marcin Dolecki

Lekarz stomatolog Marcin Dolecki jest byłym instruktorem kanadyjskiej organizacji szkoleniowej Rondeau Seminars, uczącej ortodoncji lekarzy stomatologów na całym świecie. Marcin Dolecki prowadzi tego typu szkolenia w całej Polsce od ponad dwudziestu lat. Jest również członkiem międzynarodowej organizacji zrzeszającej stomatologów ogólnych leczących ortodontycznie – International Association for Orthodontics, mającej na celu rozwój i doskonalenie profesji. W roku 2006 uzyskał tytuł starszego instruktora tej organizacji (IAO Senior Instructor), natomiast w roku 2009 – tytuł członka rzeczywistego IAO (IAO Fellow). Jest członkiem European Orthodontic Society i prestiżowej Pierre Fauchard Academy.
Marcin Dolecki jest od 1990 roku czynnym wykładowcą z różnych dziedzin nowoczesnej stomatologii. Wygłosił w Polsce, USA, na Litwie, Ukrainie i Łotwie ponad 200 wykładów i kursów obejmujących stomatologię kosmetyczną, wybielanie zębów, endodoncję, marketing i zarządzanie w stomatologii. Marcin Dolecki jest autorem licznych artykułów w prasie fachowej. Napisał dwie książki: „Wybielanie zębów” i „Marketing i zarządzanie w gabinecie stomatologicznym”.
Dr Marcin Dolecki był przez wiele lat współwydawcą i wykładowcą Clinical Research Associates – prestiżowej światowej organizacji konsumenckiej badającej materiały, urządzenia i leki stosowane w stomatologii.
Dr Marcin Dolecki jest organizatorem i tłumaczem szkoleń i wykładów najwybitniejszych autorytetów z szeroko pojętej dziedziny stomatologii.
Marcin Dolecki szkolił się wielokrotnie w USA, Kanadzie, Niemczech, Włoszech, Tajwanie i w Polsce. Szkolenia te obejmowały wiele aspektów nowoczesnej stomatologii – ortodoncję, chirodoncję, protetykę, stomatologię kosmetyczną, endodocję i wiele innych dziedzin.

Program

  1. Najpierw czynność, potem kości a na końcu zęby – czyli kolejność diagnozy i leczenia
  2. Co mają odruchy do wad zgryzu? Wszystko?
  3. Nierównowaga neurologiczna a wada postawy i asymetria czaszkowo-zgryzowa – wprowadzenie do chirodoncji
  4. Chirodontyczna analiza cefalometryczna Walkera a neurologia.
  5. Staw skroniowo-żuchwowy, układ stomatognatyczny-kręgosłup

Rozkład godzinowy

dzień I (sobota): 10:00–18:00
dzień II (niedziela): 10:00–18:00

Przewidywany układ przerw (średnio co 1,5–2 godz. zajęć): ok. 15 min. do południa + 60 min. wczesnym popołudniem + 15 min. późnym popołudniem;

Informacje organizacyjne

  • Dwudniowe zajęcia odbędą się w Hotelu Marriott w Warszawie (Al. Jerozolimskie 65/79)
  • Koszt uczestnictwa w szkoleniu – 1990 PLN
  • Zgłoszenia i płatność do 6 września 2024 r.

Szczegóły

Początek:
5 października
Koniec:
6 października
Koszt:
1990 PLN

Miejsce wydarzenia

Hotel Marriott, Warszawa