lek. dent. Marcin Dolecki IAO Senior Instructor, IAO Fellow (Polska)


Lek. dent. Marcin Dolecki – licencjonowany wykładowca Rondeau Seminars, IAO Senior Instructor, IAO Fellow

Doktor Marcin Dolecki jest absolwentem łódzkiej Akademii Medycznej (obecnie Uniwersytet Medyczny w Łodzi), prywatną praktykę prowadzi w Legionowie. Wykładowca, autor wielu publikacji, w tym dwóch książek: Wybielanie zębów oraz Marketing i zarządzanie w gabinecie stomatologicznym, wydawca i tłumacz „CRA Newsletter”, jest również uznanym autorytetem w tłumaczeniu wykładów i prezentacji z dziedziny stomatologii odbywających się w kraju i za granicą. Pamiętamy go ze wspaniałych spotkań z doktorem Howardem Farranem, doktorem Danem Fischerem, doktorem Gordonem Christensenem, serii spotkań CRA Dentistry Update oraz sesji IAO w Polsce. W roku 2001 uzyskał certyfikat instruktora kanadyjskiej organizacji szkoleniowej Rondeau Seminars doktora Brocka Rondeau w zakresie nauczania ortodoncji dla dentystów ogólnie praktykujących (Instructor of Orthodontics), w roku 2006 – tytuł starszego instruktora organizacji International Association for Orthodontics (IAO Senior Instructor), natomiast w roku 2009 – tytuł członka rzeczywistego IAO (IAO Fellow).

Suplement do CZĘŚCI IV kursu „Ortodoncja dla dentystów ogólnie praktykujących”:

„Ortodoncja neuromuskularna – część II: Suplement”

Program
(1 dzień)

  • Analiza chirodontyczna wyników badań laboratoryjnych
  • Czynność i etapy detoksykacji wątroby – jak walczyć z zatruciem cywilizacyjnym
  • Analiza badań profilu hormonów płciowych
  • Zasady profilaktyki nowotworowej
  • Test końcowy

NAGRANIA: Z uwagi na zakres materiału oraz intensywność zajęć wykładowca zachęca uczestników do filmowania kursu we własnym zakresie (organizator nie zapewnia ani nie prowadzi nagrań zajęć).

Kurs dla absolwentów IV części kursu „Ortodoncja dla dentystów ogólnie praktykujących” („Ortodoncja neuromuskularna – część II”).

UWAGA: Absolwenci uprawnieni są po Suplemencie do rocznych bezpłatnych e-konsultacji z wykładowcą – warunki i pozostałe szczegóły podawane są podczas kursu oraz w dziale Aktualności.

Data i miejsce kursu Cena Dodatkowe informacje Uwagi
22 października 2011 – 22 października 2011

Warszawa, Hotel Marriott, Aleje Jerozolimskie 65/79

1500 zł do 2011-09-07

UWAGA: Cena kursu dla uczestników niebędących lekarzami wynosi 1500 zł + VAT (23%) = 1845 zł (patrz Aktualności z dnia 5 stycznia 2011 r.).
Maks. ilość miejsc: 15

Punkty edukacyjne:

Kod kursu: ORTO4S

Tylko dla absolwentów cz. IV wcześniejszych edycji, do IX 2011 włącznie.

Po 7 września opłata bez zmian, do wyczerpania miejsc.

28 września 2013 – 28 września 2013

Warszawa, Hotel Marriott, Aleje Jerozolimskie 65/79

1500 zł do 2013-08-14
Cena bez noclegu.UWAGA: Cena kursu dla uczestników niebędących lekarzami wynosi 1500 zł + VAT (23%) = 1845 zł (patrz Aktualności z dnia 5 stycznia 2011 r.).
Maks. ilość miejsc: 15

Punkty edukacyjne:

Kod kursu: ORTO4S

Tylko dla absolwentów cz. IV wcześniejszych edycji, do II 2013 włącznie.

e-FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: przekierowanie automatyczne po zaznaczeniu w tabeli wybranego terminu (okienko po prawej) i kliknięciu „DODAJ”, a następnie „Złóż zamówienie”.

Godziny trwania kursu (orientacyjnie):
sobota: 10.00–17.00

Recepcja kursu od godz. 9.30.

Cena 1-dniowego kursu obejmuje:

  • uczestnictwo w kursie
  • materiały kursowe
  • zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w kursie
  • posiłki w trakcie kursu (przerwy kawowe + lunch/obiad).

Cena kursu nie obejmuje noclegów. Przy kursach odbywających się w Warszawie rezerwacji hoteli należy dokonywać indywidualnie. Przy kursach odbywających się w Zgierzu dysponujemy pulą pokoi na terenie Ośrodka – zgłoszenia przyjmowane są przez hotel do wyznaczonej daty, w miarę dostępności miejsc; opłaty za nocleg i usługi dodatkowe (w tym parking) regulowane indywidualnie.

Kolejność tematów w programie może ulec zmianie. Zgodnie z wymogami akredytacyjnymi (punkty edukacyjne), zakończenie zajęć krótkim testem z całego zakresu materiału.

Regulamin szkoleń w pełnej wersji na naszej stronie internetowej w zakładce Regulamin.